13 lutego 2013

003. Love is forever.

Na sam początek szablon zainspirowany zdjęciami z filmu "Les Misérables", który zamierzam wkrótce obejrzeć, bo ostatnio zbytnio czasu nie mam.
nr 2
 kategoria: pary, filmowe 

Siedzę sobie w domciu, popijam herbatkę i jem karmelizowane jabłuszka, które sobie wcześniej przyrządziłam, oglądając jakiś kulinarny program. Zbieram się do nauki, ale jakoś z trudem mi to przychodzi. Zdążyłam dopiero napisać esej, a tutaj jeszcze cały kongres wiedeński mnie czeka. Zastanawiam się nad napisaniem instrukcji, tylko właśnie nie wiem na co. Może coś z photoshopa? Jak wykonać nagłówek, albo szablon po krótce? Na pewno coś wkrótce przygotuję. Denerwuje mnie wciąż weryfikacja obrazkowa na  niektórych  blogach. Wydawało mi się, że większość bloggerów nie ma z tym problemu, jednak na wielu blogach spotkałam się już z tym przypadkiem. Czy to nie jest dla Was uciążliwe? Bo ja tego bardzo nie lubię, zwłaszcza gdy muszę po dziesięć razy wpisywać kod, bo jest nieczytelny. Czasem nawet odechciewa mi się komentować... Najwyżej zamieszczę post o tym, jak to wyłączyć, bo jest to banalnie proste, jednak niektórzy sami nie wiedzą, że sprawiają komuś kłopot podczas komentowania. Dzisiaj kilka ładnych stocków, które znalazłam. Wszystkie pochodzą ze stron: tumblr.com, weheartit.com, więc proszę wszystkie kredyty pisać na nie. Jeśli coś pobieracie stąd, proszę zostawić komentarz z taką informacją. Mam nadzieję, że i szablon się podoba. :) Pozdrowionka i udanego jutrzejszego dnia!7 komentarzy:

 1. Prześliczny szablon! Naprawdę, bardzo mi się spodobał. Informuję również, że ze stocków pobrałam pierwszy i trzeci (licząc od lewego górnego rogu). Wszystkie są bardzo fajne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Prześliczny szablon, a "Nędzników" polecam Ci obejrzeć, byłam wczoraj w kinie i naprawdę dobry film, jak i gra aktorska :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Instrukcja jak wykonać szablon by się na pewno przydał. A co do szablonu prześliczny. Normalnie napatrzeć się nie mogę!
  Pozdrawiam ; )

  OdpowiedzUsuń
 4. Pobieram stocki
  http://by-halucynowaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Będę bardzo wdzięczna, jeśli docenisz moją pracę, zostawiając komentarz :)

Obserwatorzy